O mně

profil_helena_small
Helena Mičudová
Vystudovala jsem Masarykovo gymnázium ve Vsetíně, které mi dalo všeobecný rozhled a utvrzení se v tom, že jsem se dále chtěla věnovat studiu na vysoké škole v oboru mému srdci nejbližší. Zvolila jsem studium na fakultě stavební Vysokého učení technického v Brně. V roce 2008 jsem promovala s bakalářským titulem v oboru pozemních staveb. Již tehdy mě zajímal obor architektury, který ale bohužel nebyl otevřen a tak jsem pokračovala v magisterském studiu v oboru pozemního stavitelství, které jsem úspěšně zakončila v roce 2010 s titulem inženýr.
Již v průběhu studia jsem se mohla setkat s profesionály z ateliéru AAA studio s.r.o. se sídlem v Brně, se kterými jsem mohla spolupracovat na rozmanitých zakázkách z rozsáhlé oblasti architektury, stavitelství a interiérového designu. To byla pro mě inspirace, motivace a důležitý impuls k tomu, že po dokončení studia bych se chtěla věnovat především navrhování interiérů.
Má první zkušenost s navrhováním mě uvedla do prostředí Feng Shui. Byl to pro mě nový svět, kde jsem získala mnoho poznatků, které dodnes ráda využívám.
Nemohu opomenout ani mou další pracovní příležitost ve společnosti Ritzy s.r.o., se sídlem v Brně, kde jsem se setkala s velmi příjemným kolektivem a především zkušeným týmem lidí. Zde jsem se už naplno věnovala navrhování a designu interiérů, které byly vždy zakončené realizací.
Další výzvou pro mě ale byla myšlenka stát se nezávislou.
Touha tvořit, stále studovat a věnovat se designu mi přinesla časem úspěch. Mám potřebu vytvářet nový a neotřelý interiérový design, fascinují mne pozoruhodná technická řešení prostor. Jako zásadní vnímám řemeslné zpracování a kladu důraz na detail. Mám pocit, že se v interiéru zapojuji více osobně a pomáhám tak dotvářet potřeby zákazníka, který v prostoru žije nebo pracuje.
Mým stálým truhlářem se stal Břetislav Raška. Na svém interiéru jsem vyzkoušela jeho kvality a poctivost práce. Vzhledem k jeho výsledkům a loajalitě jsme se stali nejen kolegy, ale i přáteli.
Tímto děkuji rodině a kolegům, kteří mi pomáhají plnit mé sny a tím i sny druhých, mých zákazníků.
Vy všichni důvěřujete mým znalostem a dovednostem.
Uvedli jste mne do svých domovů a dovolili mi nahlédnout do Vašeho soukromí. Otevřeli jste mi dveře svých pokojů a možná i třináctých komnat, abychom společně vytvořili lepší prostředí pro Váš každodenní život a život Vašich dětí.
Těším se na Vás i nové výzvy, které mi připravíte …